Yönetim Kurulu Başkanı

Anasayfa Yönetim Kurulu Başkanı

 

Serkan Kılıç,1982 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra eğitimine olan ilgisini sürdürerek Kocaeli Üniversitesi'nde Endüstriyel Yönetim bölümünde lisans eğitimi almış ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde de eğitimini tamamlamıştır.

Üniversite eğitimi sonrasında uluslararası ticaret ve lojistik sektöründe kendini geliştirmeye karar veren Serkan Kılıç, 2017 yılında kendi şirketini kurarak gümrük müşaviri olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Şirketi, uluslararası nakliye, dış ticaret ve gümrük müşavirliği alanlarında faaliyet göstermekte olup Serkan Kılıç, kendi şirketinin yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Serkan Kılıç, iş hayatının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem vermektedir. İnsanlığın ortak iyiliği için birçok gönüllü projede aktif olarak yer almakta ve bu projelerde önemli görevler üstlenmektedir. Sosyal duyarlılıkla hareket eden ve toplumun ihtiyaçlarını gözeten bir lider olarak, Serkan Kılıç, insanların yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarda bulunmayı hedeflemektedir.

Serkan Kılıç, aynı zamanda bir aile babasıdır ve evli olmanın yanı sıra üç çocuğuyla mutlu bir aile hayatı sürdürmektedir. İyi düzeyde İngilizce ve Türkçe dillerine hakim olması, uluslararası iş ilişkilerinde etkin iletişim kurabilmesine yardımcı olmaktadır. Serkan Kılıç'ın özverili çalışmaları ve liderlik vasıfları, derneğin yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmasını haklı kılmaktadır.